22 فوریه 2020
فوریه 22, 2020

بهترین جراح بینی شیراز

0 دیدگاه

بهترین جراح بینی شیراز

بهترین جراح بینی شیراز : هر روز به تعداد افرادی که متقاضی جراحی زیبایی بینی یا رینوپلاستی هستند افزوده می شود.

متقاضیان به دنبال کسب یک نتیجه دلخواه هستند و توقع دارند پس از عمل زیبایی بینی ، عملکرد صحیح بینی حفظ شود.

رضایت از رینوپلاستی یا عدم رضایت از نتیجه راینوپلاستی حاصل میزان جراح بینی می باشد به همین دلیل یک انتخاب اشتباه می تواند ، زیبایی و سلامتی فرد را در خطر قرار دهد.

نقش اصلی در رینوپلاستی به عهده جراح بینی است زیرا جراح بینی باید با توجه به مهارت و تکنیکی که آموخته است بینی را با حفظ عملکرد ، فرم دهد .
آیا کسب یک نتیحه ایده آل تنها به مهارت جراح بینی بستگی دارد؟

کسب یک نتیجه ایده آل بستگی به دو عامل دارد :

میزان مهارت جراح بینی
رعایت نکات مراقبتی قبل و بعد از جراحی بینی

اگر بیمار یک جراح بینی خوب را انتخاب کند اما نکات مراقبتی را رعایت نکند به طور حتم عارضه هایی هرچند خفیف ، پیش خواهد آمد.

نمونه کار بهترین جراح بینی شیراز

بهترین جراح بینی شیراز
اهمیت انتخاب بهترین جراح بینی

جراح بینی باید به تکنیک های رینوپلاستی تسلط کامل داشته باشد تا بتواند بینی را به خوبی جراحی کند.

در نتیجه باید جراح بینی را انتخاب کنید که جزء بهترین ها باشد و در زمینه رینوپلاستی مهارت بالایی داشته باشد .
عدم انتخاب جراح بینی مناسب

باید بگوییم که بین نتیجه جراحی بینی و انتخاب جراح بینی رابطه ای مستقیم وجود دارد بنابراین برای دستیابی به نتایج رضایت بخش توصیه می شود جراحی بینی خود را به دست جراح متبحر و مجرب بسپارید.

اگر جراح بینی ، در کار خود به اندازه کافی زبده و مجرب نباشد می تواند باعث رو به رو شدن بیمار با مشکلاتی پس از جراحی بینی شود برخی از این مشکلات عبارتند از :

به وجود آمدن مشکلات تنفسی
غیرقرینه شدن حفره های بینی
کاهش حس بویایی
تغییر رنگ پوست بینی
عفونت
درد شدید

در هر شهری جراح بینی ماهر وجود دارد زیرا جراحان بسیاری در حیطه رینوپلاستی مشغول فعالیت هستند و نیاز است متقاضیان از حساسیت خود بکاهند.

با پیشرفت تکنولوژی و وجود صفحات مجازی ، جستجو در ارتباط با موضوعات مختلف راحت تر شده است و با جستجو یا سرچ یک عبارت ساده میتوانیم اطلاعات زیادی راجبه آن موضوع کسب کنیم .

راحت ترین روش انتخاب جراح بینی جستجو در مرورگرهای اینترنتی و صفحات مجازی است .
نحوه انتخاب بهترین جراح بینی

برای انتخاب جراح بینی ، شما می توانید به جستجو در اینترنت بپردازید یا از آشنایان و دوستانی که در این باره اطلاعات دارند بپرسید ، پس از اینکه شما لیستی از بهترین جراحان بینی ، به دست آوردید می توانید جهت آشنایی با آن ها به سایت و اینستاگرام آن ها مراجعه کرده و درباره دکتر ، میزان تحصیلات و سوابق او مطالعه کنید و نمونه کارهای او را نیز ببینید.

قطعا پس از مراجعه به سایت جراحان بینی ، برخی از آن ها از لیست شما خط می خورند و تنها تعدادی از آن ها باقی می مانند ، شما می توانید برای آشنایی بیستر به مطب پزشک مراجعه کرده و با بیماران او رو در رو صحبت کنید و در رابطه با میزان رضایت آن ها از جراحی بینی بپرسید و هم چنین می توانید در جلسه مشاوره با پزشک شرکت کنید و خواسته های خود را به او بگویید ، پس از انجام این مراحل دیگر شما ، جراح بینی خود را انتخاب کرده اید و باید برای انجام جراحی بینی آماده شوید.

بهترین جراح بینی شیراز
مهم ترین ویژگی های جراح بینی

یک جراح بینی ماهر نسبت به سلامت بیمار حساسیت بسیار بالایی دارد و به دلیل منافع مالی ، جان بیمار خود را به خطر نمی اندازد به همین دلیل تمام آزمایش های موردنیاز و نکات مراقبتی را به بیمار می گوید .

برخی از بیماران به دلیل شرایط جسمی یا روحی ، کاندید مناسبی برای رینوپلاستی نیستند و در چنین شرایطی ، جراح بینی باید بیمار را متقاعد سازد که از انجام رینوپلاستی صرف نظر کند.

جراح بینی باید به تکنیک های رینوپلاستی آشنایی داشته باشد تا بتواند بینی را به بهترین نحو ممکن جراحی نماید زیرا عدم تسلط به تکنیک راینوپلاستی می تواند به بافت های داخلی بینی آسیب برساند و همین امر مشکلاتی چون اختلالات تنفسی را به همراه خواهد داشت.

زمانی که فردی استرس داشته باشد یک برخورد مناسب می تواند از استرس او بکاهد، استرس نیز در تمام متقاضیان رینوپلاستی وجود دارد و جراح بینی باید برخوردی مناسب داشته باشد تا استرس بیماران کمی کاهش یابد.

متقاضیانی که بینی گوشتی دارند یا متقاضیانی که ترس شدید از جراحی دارند، سوالات بسیار زیادی در زمینه بیهوشی ، عوارض بیهوشی ، فرم بینی ، جای بخیه ، روش جراحی بینی و غیره دارند که جراح بینی باید به تک تک آن ها پاسخ دهد در نتیجه صبور و با حوصله بودن نیز یکی دیگر از ویژگی های جراح بینی خوب است.

به طور کلی یک جراح بینی خوب باید شرایط روحی بیمار را نیز در نظر داشته باشد و برخود مناسبی با بیمار داشته باشد.
به طور کلی جراح بینی باید ویژگی های زیر را دارا باشد:

دارای تخصص در زمینه جراحی بینی باشد.
به تکنیک های جراحی بینی تسلط و آشنایی کامل داشته باشد.
صبور و باحوصله باشد تا بتواند سوالات بیمار را پاسخ دهد.
تمام مشاوره ها و راهنمایی های موردنیاز را در اختیار بیمار قرار دهد.

نمونه کار بهترین جراح بینی شیراز

نقش جراح بینی در جراحی بینی

جراح و متخصص گوش و حلق و بینی مهم ترین نقش را در رینوپلاستی دارد زیرا جراح بینی است که رینوپلاستی را انجام می دهند و فرم دهی بینی ، بروز عوارض ، عدم بروز عوارض ، عوارض بیهوشی و غیره بستگی به میزان مهارت جراح بینی دارد.

در نتیجه انتخاب یک جراح بینی ماهر مهم ترین نکته ای است که متقاضیان باید به آن توجه داشته باشند.
رایج ترین سوالات مرتبط با جراح بینی

سوال یک : جراح بینی از چه تکنیکی برای جراحی بینی استفاده می کند؟

پاسخ : جراحی بینی تکنیک های بسیاری دارد که جراح بینی با توجه به نوع بینی فرد از آن ها استفاده می کند.

به طور مثال برخی از جراحان بینی برای تقویت غضروف بینی گوشتی از گرافت بینی استفاده میکنند تا پس از گذشت مدتی، بینی دچار افتادگی نوک بینی نشود.

در نتیجه تسلط و آشنایایی با تکنیک های رینوپلاستی منجربه کسب یک نتیجه ایده ال می شود.

سوال دو : جراح بینی از چه روشی برای رینوپلاستی استفاده می کند؟

پاسخ : رینوپلاستی تنها از دو روش باط یا بسته انجام می شود و انتخاب روش موردنظر برای جراحی بستگی به نوع بینی و مهارت جراح بینی دارد.

به طور معمول جراحی بینی از روش باز انجام می شود زیرا در این روش ، دید جراح بینی مستقیم است و احتمال بروز خطا کمتر است.

سوال سه : چه روشی برای انتخاب بهترین جراح بینی شیراز وجود دارد؟

پاسخ : اگر به دنبال جراح بینی در شهر مدنظرتان هستید، بهتر است کلمه جراح بینی را با نام شهرتان جستجو کنید تا لیستی از جراحان بینی که در شهرتان فعالیت می کنند را تهیه کنید.

به طور مثال : جراح بینی خوب در شیراز ، جراح بینی در شیراز ، جراح بینی شیراز ، بهترین جراح بینی در شیراز ، بهترین جراح بینی شیراز ، جراح بینی خوب در شیراز کیست ، بهترین جراح بینی شیراز کیست و غیره.

سوال چهار : دلیل متغیر بودن دستمزد جراحان بینی چیست ؟

پاسخ : هزینه جراحی زیبایی بینی بستگی به عوامل متفاوتی دارد به همین دلیل است که جراحان بینی دستمزدهای متغیری دارند و پیش از معاینه بیمار ، تنها هزینه حدودی رینوپلاستی را اعلام می کنند.

بهترین جراح بینی شیراز
اقدامات قبل از جراحی بینی

به منظور بهتر پیش رفتن جراحی بینی بیماران باید مراقبت های لازم را قبل از انجام عمل بینی انجام دهند که آن مراقبت ها عبارتند از :

افرادی که قصد انجام جراحی بینی دارند باید مصرف سیگار و الکل را مدتی قبل از شروع جراحی بینی ترک کنند زیرا امکان دارد این موارد در حین عمل بینی باعث ایجاد اخلال شوند.
فردی که اقدام به انجام جراحی بینی کرده است باید درباره سوابق پزشکی خود به جراح بینی توضیح دهد برای نمونه اگر بیمار مبتلا به بیماری خاصی می باشد یا از دارو خاصی استفاده می کند یا این که به دارویی حساسیت دارد باید این موارد را به پزشک خود بگوید.
جراح بینی ، توصیه می کند تا مدتی قبل از شروع جراحی بینی از مصرف داروهایی مانند آسپرین که باعث اختلال در گردش خون می شود پرهیز کنید.
بیمار باید روز قبل از جراحی بینی اقداماتی انجام دهد که آن ها عبارتند از :
باید روز قبل از جراحی بینی استحمام کنید و از 8 ساعت قبل از عمل بینی چیزی میل نکنید زیرا بیمار باید در روز جراحی بینی ناشتا باشد.
اقدامات روز جراحی بینی : شما باید یک ساعت قبل از شروع عمل بینی با یک همراه با تمامی سوابق پزشکی خود در کلینیک حضور داشته باشید.