بهترین جراح سینه در تهران

بهترین جراح سینه در تهران : افرادی که به دلایل مختلف به دنبال یک جراح سینه خوب و مجرب هستند ممکن است این سوال در ذهن شان ایجاد شود که بهترین جراح سینه در تهران کیست یا چگونه می توان یک جراحی سینه خوب را انتخاب کرد.( پروتز سینه )

برای انتخاب جراح سینه می توانید از دوستان و آشنایان خود پرس و جو کنید یا با توجه به گسترش فضای اینترنت در آن بهترین جراح سینه در تهران را جستجو کنید.
پس از تهیه لیستی از بهترین جراحان سینه درباره آن ها تحقیق کرده و پس از آن برای مشاوره نزد بهترین آن ها بروید.
در جلسه مشاوره تمامی مشکلات خود را به جراح مورد نظر بگویید تا به درستی شما را راهنمایی کند.
برای اطمینان از انتخاب خود نمونه کارهای او را مشاده کنید.
برای مشاهده نمونه کارهای دکتر محمد هادیزاده می توانید به گالری تصاویر وب سایت یا صفحه اینستاگرام ایشان مراجعه کنید و در صورت داشتن سوال از طریق وب سایت و اینستاگرام سوالات خود را بپرسید و پاسخ خود را دریافت کنید.

خصوصیات بهترین جراح سینه در تهران
یک جراح سینه خوب باید صبور باشد و تمامی نکات مربوط به جراحی سینه را به بیمار توضیح دهد.
به درستی به سوالات بیمار پاسخ دهد و صرفا به فکر جذب بیمار نباشد.
سلامت بیمار را اولویت کار خود قرار دهد.
یک جراحی سینه خوب باید جراحی سینه را متناسب به اندام فرد و بهترین روش را انتخاب کند.
حتما جراح سینه درباره سوابق بیماری و حساسیت های دارویی بیمار سوالاتی را از او بپرسید.
اهمیت انتخاب بهترین جراح سینه

انتخاب یک جراح سینه خوب و مجرب از آن نظر حائز اهمیت می باشد که اگر فرد به جراح سینه خوبی مراجعه نکند ممکن است از نتیجه جراحی سینه رضایت نداشته باشد یا به دلیل نداشتن تجربه کافی جراح سینه ، فرد دچار مشکلاتی شود. پس در انتخاب جراح خود بسیار دقت کنید.

جراحی زیبایی سینه

شکل ظاهری سینه ها با افزایش سن ، به تدریج تغییرات زیادی می کند و این موضوع منجر به ناراحتی بسیاری از بانوان می شود چرا که تغییر شکل سینه ها سبب کاهش اعتماد به نفس آن ها می شود.

امروزه با پیشرفت تکنولوژی و ظهور جراحی زیبایی سینه ؛ این مشکلات تا حدود زیادی مرتفع شده و امکان دستیابی به سینه هایی خوش فرم و زیبا محقق شده است.

از جراحی زیبایی سینه می توان با اهدافی اعم از بزرگ کردن سینه ، کوچک کردن سینه ، بالا کشیدن سینه و ترمیم سینه از دست رفته استفاده کرد.

جراحی بزرگ کردن سینه با پروتز

شایع ترین روش بزرگ کردن سینه ، جراحی پروتز سینه می باشد که مبتنی بر تحقیقات به عمل آمده می توان اذعان نمود که یک جراحی ایمن و بی خطر است و به کمک آن می توان به فرم سینه ایده آل خود دست یافت.

افرادی که از کوچک بودن زیاد سینه های خود ناراضی هستند می توانند با انجام این جراحی ، سایز سینه های خود را در حدی که با سایز بدن آن ها متناسب است افزایش دهند و به این ترتیب به تناسب و زیبایی اندام خود بیفزایند.

جراحی کوچک کردن سینه یا ماموپلاستی

خانم هایی که با بزرگی سینه روبرو هستند ، می توانند اقدام به انجام جراحی ماموپلاستی نمایند و از سایز سینه های خود بکاهند.

لازم به ذکر است که بزرگ بودن بیش از اندازه سایز سینه ها افزون بر ایجاد مشکلات ظاهری ؛ سبب بروز پاره ای از مشکلات اعم از درد گردن ، شانه ها ، درد در ناحیه کتف و غیره نیز می گردد ؛ از این رو بانوانی که با اختلال بزرگی سینه ها مواجه هستند می توانند با انجام عمل ماموپلاستی ، سایز سینه های خود را کاهش دهند تا علاوه بر بهبود شکل ظاهری اندام خود از مشکلات ناشی از بزرگی سینه ها نیز رهایی یابند.

جراحی لیفت سینه

جراحی لیفت سینه یا بالا کشیدن سینه برای خانم هایی که به دلایلی از قبیل وراثت ، بالا رفتن سن ، بارداری و زایمان و نوسانات وزن دچار افتادگی سینه ها شده اند ، گزینه بسیار مناسبی می باشد و می توانند با انجام آن افتادگی سینه های خود را برطرف نمایند.

یکی از عوامل بروز افتادگی سینه ، کاهش حجم بافت سینه ها می باشد از این رو همراه با جراحی لیفت سینه می توان جراحی پروتز سینه را نیز انجام داد و به این ترتیب همراه با بالا کشیدن سینه ها ، حجم از دست رفته سینه ها را نیز جبران نمود.