22 مه 2020
می 22, 2020

جراحی بینی طبیعی

0 دیدگاه

جراحی بینی طبیعی

جراحی بینی طبیعی : بسیاری از افراد که قصد جراحی زیبایی بینی دارند نمی خواهند مدل بینی شان فانتزی یا عروسکی باشد و خواهان مدل بینی طبیعی هستند و به همین منظور به دنبال بهترین جراح بینی طبیعی هستند تا نتیجه ایده آلی کسب کنند. ( جراح بینی تهران )

در جراحی طبیعی بینی اولین نکته ای که جراح بینی باید به آن توجه داشته باشد این است که فرم بینی با سایر اجزای بینی متناسب باشد و عملکرد بینی حفظ گردد.
بهترین جراح بینی طبیعی
اگر از کاندیدای جراحی بینی طبیعی هستید در انتخاب جراح بینی خود خوب دقت کنید.
جراح بینی انتخاب کنید که تجربه و اطلاعات کافی در این زمینه را داشته باشد.
ابتدا نمونه کار های وی را مشاهده کنید، سپس برای تجربه جراحی بینی طبیعی با وی اقدام کنید.
شما می توانید جراحی بینی خود را با دکتر سید هادی حسینی نسب تجربه کنید.
تجربه های بسیار موفق ایشان در زمینه جراحی های بینی موجب رضایت بسیاری از کاندیدای جراحی بینی که تا کنون به ما مراجعه کرده اند شده است.
جهت مراجعه با شماره هایی که در سایت وجود دارند تماس حاصل فرمایید.

جراحی بینی طبیعی چه ویژگی دارد؟
در جراحی بینی طبیعی ، بینی فرم دار و تیز نمی باشد.
حد استاندارد زاویه بین لب و بینی حفظ می گردد.
قوس روی بینی بسیار نامحسوس و کم است.
سوراخ ها و چین های اطراف بین حالت طبیعی خود را حفظ می کنند.
حالت فرو رفتگی بینی حفظ می شود.
عمل بینی طبیعی مردانه
همانطور که در مقالات پیشین صحبت کردیم، بینی آقایان از نظر ظاهری با بینی بانوان متفاوت است.

اغلب آقایان به دنبال بینی طبیعی هستند اما خانم ها بینی های کوچک و کمی سر بالا را می پسندند.

در آدرس اینستاگرام دکتر حسینی نسب عکس های بینی طبیعی مردانه وجود دارد و آقایانی که برای انجام جراحی بینی طبیعی کاندید هستند می توانند آن ها را مشاهده کنند.

جراحی بینی طبیعی چگونه انجام می شود؟
بهتر است بدانید در جراحي بيني طبيعي تغییرات زیادی بر روی بافت بینی ایجاد نمی شود و عمده تغییرات بر روی نوک بینی و پشت بینی است.

برای جراحی زیبایی بینی ، بهترین جراح بینی با توجه به مهارت و تجربه خود از یکی از روش های جراحی بینی باز یا جراحی بینی بسته برای اعمال تغییرات انتخاب می کند.

در جراحی بینی باز ، جراح بینی یک برش کوچک بر روی کلوملا ایجاد می کند و پس از بلند کردن پوست بینی تغییرات مورد نیاز را بر روی بینی اعمال می نماید.

در جراحی بینی بسته هیچ برشی بر روی کلوملا ایجاد نمی شود و تمامی برش ها در داخل بینی زده می شود.

آیا نوع بینی تاثیری در جراحی بینی طبیعی دارد؟
باید پاسخ داد بله نوع بینی تاثیر بسزایی در جراحی بینی دارد، جراحان زیبایی بینی با توجه به ویژگی های ساختار و پوست ، بینی را به دو گروه بینی استخوانی و بینی گوشتی تقسیم می کنند.

بینی استخوانی به دلیل اینکه پوست نازک و استخوان و غضروف محکم می باشد، اعمال تغییرات بر روی آن آسان تر بوده و افرادی که دارای این نوع بینی هستند می توانند عمل بینی نیمه فانتزی ، عروسکی و طبیعی انجام دهند.

بینی گوشتی به دلیل اینکه پوست ضخیم و استخوان و غضروف ضعیف دارد اعمال تغییرات بر روی آن کمی سخت تر بوده و جراحان بینی به افرادی که دارای این نوع بینی هستند توصیه می کنند عمل بینی طبیعی گوشتی انجام دهند.

برای مشاهده نمونه جراحی بینی طبیعی توسط دکتر حسینی نسب می توانید به صفحه اینستاگرام یا گالری تصاویر وب سایت ایشان مراجعه کنید.

روش انتخاب بهترین جراح بینی طبیعی
اولین و مهم ترین قدم برای انجام جراحی بینی انتخاب یک جراح بینی متخصص و مجرب می باشد برای پیدا کردن و انتخاب جراح متخصص بینی باید اقداماتی انجام دهیم برای مثال :

می توانیم به جستجو در رابطه با جراحان بینی در گوگل بپردازیم یا از آشنایان و دوستان خود در این زمینه کمک بگیریم پس از انجام این مراحل و آشنایی نسبی در رابطه با جراحان بینی می توانیم نمونه کارها و نظرات بیماران را درباره پزشک در سایت یا اینستاگرام آن پزشک ببینیم هنگامی که در این مرحله جراحان مورد نظر خود را انتخاب کردیم می توانیم به مطب آن ها مراجعه کرده و از نزدیک با بیماران درباره میزان رضایت آن ها صحبت کنیم پس از این مرحله و بعد از انتخاب جراحان برتر از لیست خود می توانیم در جلسه مشاوره با پزشک شرکت کنیم ، انتظارات خود را بیان کرده و نظر پزشک را جویا شویم ، پس از انجام این مراحل آماده انتخاب جراح بینی هستیم.

عدم انتخاب جراح متخصص بینی چه تاثیری دارد ؟
اگر بیماران در انتخاب جراح بینی دقت نکرده و جراحی بینی خود را توسط یک پزشک ماهر انجام ندهند ممکن است پس از جراحی به علت اشتباه پزشک دچار مشکلاتی شوند زیرا برخی از پزشکان تجربه کافی ندارند بنابراین در مواجه با مشکلات در اتاق عمل نمی توانند به درستی بهترین راه را انتخاب کنند در نتیجه ممکن است اشتباه کنند و باعث بروز مشکلاتی در بیمار شوند مانند مشکلات تنفسی ، مشکلات ظاهری بینی و حتی در برخی موارد بیمار نیاز به انجام جراحی بینی ترمیمی پیدا می کند.
اقدامات قبل از جراحی بینی طبیعی به شرح ذیل می باشد:
آزمایشاتی را که جراح بینی برای تان تجویز نموده است به طور کامل انجام داده و نتیجه آن را برای بررسی های بیشتر به جراح بینی مورد نظر نشان دهید.
به مدت دو هفته قبل و بعد از جراحی زیبایی بینی از داروهای رقیق کننده خون همچون وارفارین و آسپرین ، الک و دخانیات استفاده نکنید.
بانوان بدون آرایش صورت و لاک ناخن برای جراحی بینی مراجعه کنند و آقایان پیش از مراجعه ریش و سبیل خود را بتراشند.
به مدت ۸ ساعت قبل از جراحی بینی طبیعی چیزی میل نکرده و ناشتا برای جراحی بینی مراجعه کنید.
در روز جراحی زیبایی بینی یک الی دو همراه با خود داشته باشید.
مراقبت های بعد از جراحی بینی طبیعی به شرح ذیل می باشد:
بعد از جراحی زیبایی بینی از مصرف الکل ، دخانیات و داروهای رقیق کننده خون تا مدتی که پزشک تعیین کرده است خودداری کنید.
داروهایی را که جراح بینی برای تان تجویز کرده است راس ساعت استفاده کنید.
جلسات تعیین شده برای معاینه مجدد را حتماً به طور مرتب مراجعه کنید.
تا مدتی از خوردن غذاهای سفت مانند ذرت ، سیب و غیره که نیاز به جویدن دارند خودداری کنید.
نحوه صحیح چسب زدن بینی هم به بهبودی تورم و هم به فرم نهایی بینی کمک بسیاری می کند.
برای بهبودی هرچه سریع تر کبودی و تورم بینی و اطراف آن هنگام استراحت سر را بالا تر از بدن قرار دهید و از کمپرس سرد استفاده کنید.
برای کسب آگاهی بیشتر به مقاله مربوط به مراقبت های بعد از جراحی بینی مراجعه کنید.
انواع روش جراحی بینی :
جراحی بینی به دو روش انجام می شود انجام جراحی بینی به هر یک از این روش ها معایب و مزایای خود را دارد و انتخاب هر کدام یک از این روش برای انجام جراحی بینی بستگی به شرایط بیمار و تشخیص و سلیقه پزشک دارد.

روش باز
روش بسته
روش باز : در این روش جراح بینی برش را بر روی پوست میانی حفره های بینی ایجاد می کند سپس پوست را بالا می شکد و جراحی را شروع می کند در این روش جراح بینی دید وسیعی دارد پس انجام جراحی های پیچیده به این روش بسیار مناسب می باشد. از دیگر مزایای این روش می توانیم به قرار دادن غضروف ها به آسانی در بینی اشاره کنیم.

روش بسته : برای انجام جراحی بینی به روش بسته جراح بینی هیچ گونه برشی بر روی پوست خارجی بینی ایجاد نمی کند بلکه تمامی برش ها داخلی می باشند دید جراح بینی در این روش نسبت به روش باز کمتر است اما مدت زمان جراحی در این روش کمتر می باشد. در این روش جای زخم و بخیه باقی نمی ماند و بهبودی نیز سریع تر حاصل می شود. دیگر مزایای این روش این است که ورم ایجاد شده در نوک بینی کم می باشد.

آیا جراحی بینی عوارض دارد؟
باید بگوییم در صورتی که برای انجام جراحی زیبایی بینی به یک جراح بینی خوب مراجعه کنید و مراقبت های قبل و بعد از آن را رعایت نمایید دچار عارضه ای نخواهید شد.

تنها عیب رینوپلاستی تورم ، کبودی ، آبریزش و گرفتگی بینی می باشد که امری طبیعی بوده و به مرور زمان رفع می شود و جای نگرانی وجود ندارد.

هزینه جراحی بینی طبیعی چقدر می باشد؟
هزینه جراحی بینی طبیعی با توجه به دستمزد بهترین جراح بینی ، هزینه داروها و آزمایشات ، هزینه متخصص بیهوشی و غیره تعیین می شود.