22 فوریه 2020
فوریه 22, 2020

جراح بینی شیراز

0 دیدگاه

جراح بینی شیراز

جراح بینی شیراز : جراحی زیبایی بینی در میان اعمال جراحی زیبایی به عنوان یکی از مهم ترین و پیچیده ترین آن ها
شناخته می شود ، چرا که به رغم تاثیر شگرفی که بر زیبایی چهره و ظاهر فرد دارد بر روی مکانیزم تنفسی نیز تاثیر بسزایی خواهد داشت.

کسب نتایج بهینه از جراحی بینی افزون بر این که به نوع و جنس پوست بینی و همچنین رعایت مراقبت های بعد از عمل بینی بستگی دارد ، ارتباطی تنگاتنگ و مستقیم با میزان مهارت و تجربه جراح بینی دارد.

متاسفانه در بسیاری موارد شاهد آن هستیم که برخی از متقاضیان عمل بینی به دلیل عدم انتخاب صحیح جراح بینی ، از نتیجه عمل خود دچار نارضایتی شده اند و حتی در برخی موارد ممکن است با عوارضی گاها جبران ناپذیر نیز مواجه شده و در نتیجه ملزم به انجام جراحی بینی ترمیمی گردند.

از این رو به صراحت می توان اذعان داشت که انتخاب یک جراح بینی خوب و مجرب از اهمیت قابل توجهی برخوردار است ، لذا افراد قبل از اقدام به انجام جراحی بینی می بایست نسبت به انتخاب یک جراح بینی که دارای تجربه و تبحر لازم در حیطه جراحی بینی می باشد نهایت دقت را مبذول دارند.

از این رو افراد ساکن در استان فارس می توانند با اطمینان خاطر از کسب بهترین نتایج ، انجام جراحی بینی خود را به دکتر مجتبی سهراب پور ، جراح و متخصص گوش ، حلق و بینی که بهترین جراح بینی شیراز می باشند واگذار نمایند.

نحوه انتخاب بهترین جراح بینی

به این منظور افراد می توانند از راهکارهای ذیل بهره بجویند :

از دوستان و آشنایانی که قبلاعمل بینی انجام داده اند و از نتیجه دریافتی خود رضایت دارند ، تحقیق کنند.
در سایت های اینترنتی بهترین جراح بینی را جستجو کرده و لیستی از نتایج جستجوی خود تهیه نمایند.
از لیست تهیه شده ، یکی از بهترین جراحان بینی را برگزیده و از طریق سایت و صفحه اینستاگرام ایشان ، نمونه کارهای پزشک انتخابی خود را مشاهده نمایند.
افراد باید توجه داشته باشند که به منظور مشاهده نمونه کارهای پزشک منتخب خود از نزدیک می توانند به مطب ایشان مراجعه کنند.
افراد بعد از مراجعه به مطب پزشک منتخب ، می توانند با افراد حاضر در مطب گفتگو کرده و از سطح رضایت آنان نسبت به نتیجه عمل ، جویا شوند.
و در نهایت تصمیم نهایی خود را نسبت به انتخاب بهترین جراح بینی بگیرند.
پارامترهای اثرگذار در انتخاب جراح بینی

افراد جهت انتخاب یک جراح بینی خوب باید این مهم را مد نظر قرار دهند که یک جراح بینی ماهر و زبردست باید از ویژگی های ذیل برخوردار باشد :

یک جراح بینی خوب باید بیش از هر چیز ، سلامت بیمار را در اولویت کار خویش قرار دهد و منافع مالی برای وی در درجه اول اهمیت قرار نداشته باشد.
جراح بینی باید به تمامی تکنیک های جراحی بینی اشراف داشته و توانایی بکارگیری آن ها را در عمل داشته باشد.
یک جراح بینی خوب به منظور تجسم این که چهره بیمار بعد از عمل به چه شکل خواهد بود می بایست به علم زیبایی شناسی و همچنین علم ریاضی ، واقف باشد.
باید بررسی های لازم را بر روی فرد به لحاظ سلامتی و همینطور آنالیز ساختمان بینی انجام دهد.
می بایست به ساختار داخلی بینی و پیچیدگی های آن شناخت کافی داشته باشد.
باید مدت زمان لازم جهت انجام مشاوره قبل از عمل ، را به بیماران خود اختصاص دهد و اهداف بیمار از عمل را به دقت شنیده و مورد بررسی قرار دهد.
می بایست با آرامش به سوالات بیمار پاسخ داده و حس اعتماد را در بیمار خود ایجاد نماید.
باید پس از عمل بینی ، جلسات مشخصی را جهت معاینات دوره ای برای بیمار در نظر بگیرد و در این جلسات به بررسی وضعیت وی بپردازد.