دستور روحانی برای تسریع در پرداخت مطالبات کادر درمان

رئیس جمهور با بیان اینکه مطالبات کادر درمان از محل تسهیلات کرونایی به سرعت باید پرداخت شود، گفت: دولت با وجود همه تنگناها و فشارهای مختلفی که در شرایط کنونی وجود دارد، تلاش می‌کند که کشور در حوزه‌های راهبردی دچار مضیقه نشود.


به گزارش ایمنا به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی رئیس جمهور، حجت‌الاسلام‌والمسلمین حسن روحانی روز یکشنبه در جلسه ستاد هماهنگی اقتصادی دولت پس از ارائه گزارش بانک مرکزی در مورد اقدامات انجام شده برای تامین ارز مورد نیاز مواد اولیه تولید دارو اظهار کرد: در کنار معیشت و تامین کالاهای اساسی مردم و مواد اولیه تولید برای کارخانجات، سلامت مردم مهمترین اولویت است از این نظر تامین دارو جزو حوزه‌های اصلی و راهبردی است و دستگاه‌های ذیربط با برنامه‌ریزی‌هایی که انجام داده اند، نخواهد گذاشت که در این خصوص مردم احساس کمبودی نمایند.

رئیس جمهور افزود: از محل تسهیلات کرونایی مطالبات کادر درمان که ایثارگرانه در ماه‌های اخیر در خط مقدم مقابله با بیماری کرونا حضور داشته‌اند تامین خواهد شد و در این خصوص با برنامه ریزی های انجام گرفته از سوی بانک مرکزی و سازمان برنامه و بودجه همه مطالبات باید به سرعت پرداخت شود.

در این جلسه همچنین «محمد اسلامی» وزیر راه و شهرسازی گزارشی از پیشرفت کار بورس املاک و دیگر راه‌های تامین مالی پروژه های تولید مسکن انبوه ارائه کرد.

بهترین فرصت خرید کیف‌های دوشی و پاسپورتی
بیمه شخص ثالث و بدنه به صورت اقساط

رئیس‌جمهور ضمن تاکید بر حمایت و تقویت سرمایه‌گذاری در بخش مسکن به عنوان پیشران رونق تولید و اشتغال، بهره گیری از شیوه‌های مختلف مشارکت مردم در تامین مالی پروژه های تولید مسکن را لازم دانست.
آرایشگاه رفتن نانسی پلوسی سوژه ترامپ شد: نانسی بهتر از جو هایدن است/عکس
رئیس جمهور آمریکا این بار رئیس مجلس نمایندگان کشورش را به خاطر حضور در آرایشگاه و رعایت نکردن پروتکل‌های بهداشتی در بحبوحه مقررات وضع شده برای جلوگیری از شیوع بیماری “کووید ۱۹” به انتقاد گرفت.
به گزارش ایسنا به نوشته رونامه نیویورک پست، دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا در توییتی پرسید: اگر این طور است، نانسی پلوسی، رئیس مجلس نمایندگان آمریکا در مذاکرات با شی جینپینگ، رئیس جمهور چین، ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور روسیه و کیم جونگ اون رهبر کره شمالی چه کار خواهد کرد؟

وی با استفاده از یک اسم مستعار جدید برای جو بایدن، نامزد دموکرات‌ها در انتخابات ریاست جمهوری 2020 افزود: گمان می‌کنم، پلوسی خیلی نه اما به هر حال بهتر از جو هایدن (Hiden) عمل خواهد کرد.

شبکه فاکس نیوز گزارش داده که نانسی پلوسی روز دوشنبه با حضور در آرایشگاهی در شهر سانفرانسیسکو مقررات وضع شده برای جلوگیری از شیوع بیماری “کووید ۱۹” را نقض کرده است. بنا بر همین گزارش رئیس این آرایشگاه از عدم رعایت این مقررات در جریان حضور رئیس مجلس نمایندگان خشمگین شده است. فاکس نیوز همچنین تصویری از دوربین های مدار بسته آرایشگاه منتشر کرد که نانسی پلوسی را بدون ماسک در داخل آرایشگاه نشان می داد.

بنا بر مقرراتی که هم اکنون در شهر فرانسیسکو اجرا می شود، آرایشگاه‌ها تنها اجازه دارند در فضای باز به اصلاح موهای مشتریان بپردازند. آنها همچنین اجازه ارائه برخی خدمات مانند شستشوی موها با شامپو، رنگ کردن موها و استفاده از محصولات شیمیایی را ندارند.

پلوسی 80 ساله در واکنش به گزارش فاکس نیوز اظهار داشت: به حرف مسئول یک آرایشگاه محله که طی سال‌های گذشته بارها به آن مراجعه کرده‌ام اعتماد کردم، مسئولیت آن را می پذیرم. من وقتی گفتند می‌توانیم مشتریان را جداگانه و تنها پذیرش کنیم به این حرف اعتماد کردم. حالا مشخص شده که این یک تله بوده است. در نتیجه من مسئولیت این را که به دام افتاده‌ام می‌پذیرم.

اخباربین الملل ,خبرهای بین الملل , نانسی پلوسی

رئیس مجلس نمایندگان آمریکا در مورد تصویری که از وی بدون ماسک در آرایشگاه منتشر شده است گفت: تازه موهایم را شسته بودند، من وقتی موهایم را می شویم ماسک نمی زنم. آیا شما هنگام شستشوی موهایتان از ماسک استفاده می کنید؟
آسانترین راه خرید برنامه در کنسول ps4
درمان میگرن با داروی گیاهی میگرن کات

نانسی پلوسی همچنین افزود که از نظر وی آرایشگاهش یک “عذرخواهی” به وی بدهکار است.

ترامپ روز پنجشنبه در جریان سخنرانی در یک رویداد انتخاباتی گفته بود: اگر پلوسی در دام افتاده است پس نباید رهبری مجلس نمایندگان را برعهده داشته باشد. نانسی، تو نباید به دام بیفتی، تو نماینده کشور ما هستی.