07 مارس 2020
مارس 7, 2020

پلاسما جت

0 دیدگاه

پلاسما جت

پلاسما جت چیست ؟ یکی از نوین ترین تکنیک های جوانسازی پوست می باشد که به کمک آن می توان افتادگی و چین و چروک پوست را درمان نمود ، همچنین در راستای رفع افتادگی و پیری پلک ها نیز می توان از این روش بهره برد. ( جوانسازی پوست )

پلاسما در حقیقت ، شکلی از ماده است که در اثر افزایش دما و با یونیزه شدن ماده در حالت گازی ، پدید می آید و کاربردهای گسترده ای در حوزه جوانسازی و زیباسازی پوست دارد.

کاربردهای پلاسما جت

پلاسما جت ، علاوه بر مواردی که در ابتدای مقاله به آن ها اشاره نمودیم ؛ در درمان مشکلات پوستی ، رفع اسکار ( جای زخم ) ، رفع کک و مک ، برداشتن خال ، فرمدهی بینی و غیره نیز کاربرد موثری دارد.

پلاسما جت بینی

همانطور که گفتیم یکی از کاربرد های پلاسما جت ، خوش فرم کردن و فرمدهی به بینی می باشد.

لازم به ذکر است که به جز جراحی بینی ؛ تاکنون متدهای مختلفی جهت کوچک کردن و فرمدهی به بینی ابداع شده و به دنیا معرفی شده اند ، اما  هیچ یک از این روش ها نتوانسته اند نتایج رضایت بخشی برای افراد فراهم آورند و آن ها را به نتیجه دلخواه برسانند.

در این میان پلاسـما جت بینی ، تنها روش غیرجراحی است که در حوزه فرمدهی و لیفت بینی می توان نتایج قابل قبولی از آن کسب نمود.

باید خاطر نشان نمود که پلاسـما جت بینی برای افراد با بینی های گوشتی می تواند کارآمد و موثر واقع شود و در افرادی که دارای بینی استخوانی هستند کاربرد چندانی نخواهد داشت.

آیا پلاسما جت بینی عوارض دارد ؟

در این باره باید گفت که خیر ، بر اساس مطالعات انجام شده تاکنون هیچ گونه گزارشی دالّ بر این که پلاسـما جت بینی ، عوارضی برای بیماران به دنبال داشته یا منجر به نارضایتی آن ها شده باشد ؛ به ثبت نرسیده است.

مدت ماندگاری پلاسما جت

طول عمر و ماندگاری پلاسـما جت ، به پارامترهای مختلفی اعم از سبک زندگی ( life style ) ، تعداد جلسات درمانی و مواردی از این قبیل بستگی دارد.

به منظور افزایش ماندگاری این روش جوانسازی می توان آن را در فواصل زمانی معینی تکرار نمود.

توجه داشته باشید که به طور کلی ، پلاسـما جت در 80 الی 90 درصد موارد طی 2 تا 3 جلسه و با فواصل یک ونیم ماهه تا دو ماهه انجام می گیرد.

پلاسما جت پلک

به کمک پلاسـما جت پلک ، می توان پوست های اضافی اطراف پلک ها را برداشته و جوانی و شادابی را به پلک ها بازگرداند.

هزینه پلاسماجت

برای احتساب هزینه پلاسـما جت ، نمی توان یک قیمت قطعی اعلام نمود ؛ از این رو افرادی که تمایل به انجام این روش جوانسازی دارند باید جهت اطلاع از هزینه های دقیق آن حتما به متخصص مربوطه مراجعه فرمایند.

پس از انجام معاینات مربوطه و سایر آیتم ها ، هزینه نهایی توسط پزشک به آن ها اطلاع داده خواهد شد.